Elmas Nanopartiküller

Elmas Nanopartiküller

Yüksek saflık oranına sahip elementler her zaman için düşük saflık oranına sahip elementlere nazaran daha dayanıklı, daha güçlü ve daha farklı olmuşlardır. Bu konudaki esas kıstas budur. Ve hemen güzel ve basit bir örnek vererek konunun sizin açınızdan pekişmesini sağlayalım. Diyelim ki elmas bir yüzük aldınız. Ne kadar da etkileyici ve güzel bir görünüme sahip değil mi? Evet işte tam da bundan bahsediyordum. Peki bu elmas yüzüğü sizin için değerli ve önemli kılan şey ne?

Boyutu mu?

Parlaklığı mı?

Rengi mi?

Kalitesi mi?

Elması değerli ve eşsiz kılan özellikler yukarıdakilerden hepsidir. Eğer değerli bir elmas arıyorsanız yukarıdaki kıstaslardan başarı ile geçmelidir. Eğer içindeki yabancı madde oranı yüksekse parlak değil aksine sönük olacaktır. İşte böyle.

Elmas Nanopartiküller

Elmas Nanopartiküller

Yine bir başka açında bakacak olursak endüstriyel amaçlı satılan bir karatlık elması ile takı amaçlı satılan bir karatlık elmas arasında da bariz bir fiyat farkı vardır.

Bunun nedeni de iki farklı elmas elementin sahip olduğu saflık derecesi ve içindeki yabancı madde oranı! Şuana dek saydığımız kalite unsurları elmas nanopartiküller için de geçerlidir. Bu yüzden hangi firma ile anlaştığınız ya da hangi web sayfası aracılığı ile elmas nanopartikülleri araştıracağınız sizin için en belirleyici ve önemli bir adım olacaktır.

 

 

Her zaman için yüksek saflıktaki elmas nanopartikülleri  www.nanokar.com

web sayfasında bulabilirsiniz.

 

Yazar hakkında

profesör administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.