Antimikrobik Katkı Maddesi Nedir?

Antimikrobik Katkı Maddesi Nedir?

Bakteri başta olmak üzere küf gibi daha birçok mikropların gelişmesine engel olan ve bunlara direnç gösterebilen maddeleri ifade etmek için kullanılır antimikrobiyal kavramı. NANOTEKNOLOJİ olarak biz de etken maddeler sıfatıyla nitelenen antimikrobiyal maddelerin özelliklerinden en iyi şekilde istifade eder ve bir seri antimikrobiyal madde olarak formüle ederiz.
 

Üretim esnasında yüzeye getirilen katkı maddesi gümüş veya buna benzer, antimikrobiyal maddeyi çepeçevre sarar ve böylece hedef malzeme ve üretim sürecine kıyaslakonsantre toz, likit süspansiyon veya masterbatchpelet olarak formüle edilir. Antimikrobiyal madde ürünün ömrünü uzatmak ve hijyen kuvvetini katbekat artırmak gibi mantıksal gerekçelerle kullanılır.

NANOTEKNOLOJİ ile ortaklık kuran insanlar ürünlerindeki antimikrobiyal madde özelliklerini kısa vadede çok iyi bir şekilde gözlemleyebilirler. Bizimle beraber hareket ederken ürün yelpazeniz rakiplerinize kıyasla daha geniş olur. Bu etkene bağlı olarak cironuzda gözle görülür bir artış meydana gelir ve yeni pazarlara açılma şansınız da artar.

Bağımsız araştırma gruplarının elde ettiği verilere göre NANOTEKNOLOJİ markası dünya genelinde kalitesi, müşteri memnuniyeti, güven ve deneyim gibi niteliklerle tanınan bir marka olmuştur. Misyonumuz ve vizyonumuz ise bundan sonra bu nitelikleri artırarak korumaya devam etmektir. Antimikrobiyal maddelerde sadece üreticiler değil daha başka birçok alanda da yararlanılabilir.

Antimikrobiyal maddeler hakkında sormak istedikleriniz için bize mail atabilir veya telefonla arayabilirsiniz.

Yazar hakkında

profesör administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.